Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: notice
or: ଅଧିସୂଚନା
