Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: To
ps: ته

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Details
ps: سپړنې

en: Today
ps: نن
