Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Type
pt: Tipo

en: error
pt: erro

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: No log messages available.
pt: Nenhuma mensagem de registro disponível.

en: Update
pt: Atualizar

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Module
pt: Módulo

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Location
pt: Localização

en: Severity
pt: Severidade

en: Details
pt: Detalhes

en: Referrer
pt: Referência

en: Today
pt: Hoje

en: warning
pt: aviso

en: Display Options
pt: Opções de visualização

en: Filter by message type
pt: Filtrar por tipo de mensagem

en: notice
pt: nota

en: This week
pt: Esta semana

en: This month
pt: Este mês

en: This year
pt: Este ano
