Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: error
si: දෝෂය

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: notice
si: දැන්වීම
