Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: error
sk: chyba

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Update
sk: Aktualizovať

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Module
sk: Modul

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Today
sk: Dnes

en: warning
sk: upozornenie

en: Filter by message type
sk: Filtrovať podľa typu správy

en: notice
sk: poznámka

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This year
sk: Tento rok
