Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: error
sq: gabim

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Details
sq: Hollësi

en: Referrer
sq: Referues

en: warning
sq: paralajmërim

en: Filter by message type
sq: Filtro sipas llojit të mesazheve

en: notice
sq: njoftim
