Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: error
sv: fel

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Update
sv: Uppdatera

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Module
sv: Modul

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Location
sv: Plats

en: Severity
sv: Grad

en: Details
sv: Detaljer

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Today
sv: Idag

en: warning
sv: varning

en: Filter by message type
sv: Filtrera efter meddelandetyp

en: notice
sv: notis

en: This week
sv: Denna vecka

en: This month
sv: Den här månaden

en: This year
sv: I år

en: Date Range
sv: Datumintervall
