Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: error
uk: помилка

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Update
uk: Оновити

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Module
uk: Модуль

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Details
uk: Подробиці

en: Referrer
uk: Джерело

en: Today
uk: Сьогодні

en: warning
uk: попередження

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Filter by message type
uk: Фільтрувати за типом повідомлення

en: notice
uk: сповіщення

en: Search term
uk: Ключове слово

en: This week
uk: На цьому тижні

en: This month
uk: Цей місяць

en: This year
uk: Цей рік

en: Date Range
uk: Діапазон дат
