Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: error
am: ስህተት

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Update
am: አዘምን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Location
am: ቦታ

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: notice
am: ማስታወቂያ
