Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: error
ar: خطأ

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Update
ar: تحديث

en: User
ar: مستخدم

en: All
ar: الكل

en: Module
ar: الوحدة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الحدة

en: Details
ar: التفاصيل

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Today
ar: اليوم

en: warning
ar: تحذير

en: Filter by message type
ar: ترشيح حسب نوع الرسالة

en: notice
ar: إخطار

en: This month
ar: هذا الشهر

en: This year
ar: هذه السنة
