Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: error
bg: грешка

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Update
bg: Промени

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Details
bg: Детайли

en: Referrer
bg: URL референт

en: warning
bg: предупреждение

en: Filter by message type
bg: Филтриране по вид на съобщение

en: notice
bg: известие
