Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: error
bn: ত্রুটি

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Update
bn: আপডেট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Module
bn: মডিউল

en: To
bn: বরাবর

en: Location
bn: অবস্থান

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Today
bn: আজ

en: warning
bn: সতর্কীকরণ
