Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Today
bo: དེ་རིང

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ
