Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: error
cs: chyba

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Module
cs: Modul

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Details
cs: Detaily

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Today
cs: Dnes

en: warning
cs: varování

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: notice
cs: poznámka

en: This week
cs: Tento týden

en: This month
cs: Tento měsíc

en: This year
cs: Tento rok
