Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Development
da: Udvikling

en: error
da: fejl

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Update
da: Opdatér

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Module
da: Modul

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Details
da: Detaljer

en: Referrer
da: Henviser

en: Today
da: I dag

en: warning
da: advarsel

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: Filter by message type
da: Filtrer efter meddelelsestype

en: notice
da: meddelelse

en: This week
da: Denne uge

en: This month
da: Denne måned
