Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: error
eo: eraro

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: warning
eo: averto

en: Filter by message type
eo: Filtru laŭ speco de mesaĝo

en: notice
eo: rimarko
