Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: error
eu: errorea

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Update
eu: Eguneratu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Module
eu: Modulua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Today
eu: Gaur

en: warning
eu: abisua

en: notice
eu: oharra
