Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Development
hi: उद्विकास

en: Type
hi: प्रकार

en: error
hi: त्रुटि

en: Date
hi: तारीख

en: Message
hi: संदेश

en: No log messages available.
hi: संदेश लॉग उपलब्ध नहीं हैं

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Location
hi: स्थान

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: Today
hi: आज

en: warning
hi: चेतावनी

en: Filter by message type
hi: संदेश प्रकार द्वारा फ़िल्टर करें

en: notice
hi: नोटिस
