Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: error
hr: greška

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Update
hr: Osvježi

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Module
hr: Modul

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Details
hr: Detalji

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Today
hr: Danas

en: warning
hr: upozorenje

en: Filter by message type
hr: Filtriraj po tipu poruke

en: notice
hr: napomena
