Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: error
is: villa

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Update
is: Uppfæra

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Module
is: Eining

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Details
is: Nánar

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Today
is: Í dag

en: warning
is: viðvörun

en: notice
is: tilkynning
