Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: notice
ku: زانیاری
