Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: error
lv: kļūda

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Update
lv: Atjaunināt

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Module
lv: Modulis

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Today
lv: Šodien

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Filter by message type
lv: Filtrēt pēc ziņojuma veida

en: notice
lv: brīdinājums
