Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: From
my: မှ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Today
my: ယနေ့

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ
