Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: error
ne: त्रुटि

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Location
ne: स्थान

en: Details
ne: विस्तृत

en: Today
ne: आज

en: warning
ne: चेतावनी

en: notice
ne: सूचना
