Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: error
pl: błąd

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Update
pl: Aktualizuj

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Module
pl: Moduł

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Details
pl: Szczegóły

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Today
pl: Dzisiaj

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Filter by message type
pl: Filtruj według typu wiadomości

en: notice
pl: wiadomość

en: This week
pl: Ten tydzień

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: This year
pl: Ten rok
