Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Development
ru: Разработка

en: Type
ru: Тип

en: error
ru: ошибка

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Update
ru: Обновить

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Module
ru: Модуль

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Location
ru: Место

en: Severity
ru: Важность

en: Details
ru: Подробности

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Today
ru: Сегодня

en: warning
ru: предупреждение

en: Display Options
ru: Настройки отображения

en: Filter by message type
ru: Фильтровать по типу

en: notice
ru: замечание

en: This week
ru: Эта неделя

en: This month
ru: Этот месяц

en: This year
ru: Этот год
