Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: Update
se: Ođasmahte

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Search term
se: Ohcansátni
