Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: error
sl: napaka

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Update
sl: Posodobitev

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Today
sl: Danes

en: warning
sl: opozorilo

en: Filter by message type
sl: Filtriraj sporočila po tipu

en: notice
sl: obvestilo
