Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: error
sr: грешка

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: warning
sr: упозорење

en: notice
sr: обавештење
