Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: error
ta: வழு

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு பதிகைத் தகவலும் இல்லை.

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Location
ta: இடம்

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: notice
ta: அறிவிப்பு
