Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: error
te: సమస్య

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Details
te: వివరాలు

en: Today
te: ఈరోజు

en: warning
te: హెచ్చరిక

en: notice
te: గమనిక

en: This week
te: ఈ వారం

en: This month
te: ఈ నెల

en: This year
te: ఈ సంవత్సరం
