Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: error
ur: نقص

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Update
ur: تجدید

en: User
ur: صارف

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Details
ur: تفصیلات

en: warning
ur: انتباہ

en: notice
ur: اطلاع
