Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: error
be: памылка

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Update
be: Абнавіць

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Module
be: Модуль

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Details
be: Падрабязна

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Today
be: Сёння

en: warning
be: папераджэньне

en: Filter by message type
be: Фільтраваць па тыпу паведамленняў

en: notice
be: паведамленне
