Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: error
fa: خطا

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Module
fa: ماژول

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Details
fa: جزئیات

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Today
fa: امروز

en: warning
fa: هشدار

en: Filter by message type
fa: فیلتر بر اساس نوع پیام

en: notice
fa: توجه

en: This week
fa: این هفته

en: This month
fa: این ماه
