Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: error
he: שגיאות

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Update
he: עדכון

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Module
he: מודול

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Hostname
he: שם שרת

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Details
he: פרטים

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Today
he: היום

en: warning
he: אזהרות

en: Filter by message type
he: סינון לפי סוג הודעה

en: notice
he: הודעה

en: This month
he: בחודש זה

en: This year
he: בשנה הנוכחית
