Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: error
hu: hiba

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Update
hu: Frissítés

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Module
hu: Modul

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Details
hu: Részletek

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Today
hu: Ma

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Filter by message type
hu: Üzenet típus szerinti szűrés

en: notice
hu: megjegyzés

en: This week
hu: A héten

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: This year
hu: Ebben az évben

en: Date Range
hu: Dátumtartomány

en: 1 message type | @count message types
hu[0]: 1 üzenettípus
hu[1]: @count üzenettípus
