Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: error
lt: klaida

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Module
lt: Modulis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Today
lt: Šiandien

en: warning
lt: įspėjimas

en: Filter by message type
lt: Atrinkti pagal pranešimo tipą

en: notice
lt: pastebėjimas

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais
