Watchdog Spy (6.x-1.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Type
mg: Karazana

en: error
mg: hadisoana

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
