Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Development
ml: വികസനം

en: Type
ml: തരം

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: notice
ml: അറിയിപ്പ്
