Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: error
nl: fout

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Update
nl: Bijwerken

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Today
nl: Vandaag

en: warning
nl: waarschuwing

en: Display Options
nl: Weergave-opties

en: Filter by message type
nl: Filter op berichttype

en: notice
nl: mededeling

en: This week
nl: Deze week

en: This month
nl: Deze maand

en: This year
nl: Dit jaar
