Watchdog Spy (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: error
th: ผิดพลาด

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Update
th: ปรับปรุง

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: warning
th: คำเตือน

en: notice
th: ข้อสังเกต
