Watchdog Spy (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Development
tr: Geliştirme

en: Type
tr: Tip

en: error
tr: hata

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Update
tr: Güncelle

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Module
tr: Modül

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Today
tr: Bugün

en: warning
tr: uyarı

en: Display Options
tr: Gösterim Seçenekleri

en: Filter by message type
tr: İleti türüne göre süz

en: notice
tr: bildirim

en: This week
tr: Bu hafta

en: This month
tr: Bu ay

en: Date Range
tr: Tarih Aralığı

en: 1 message type | @count message types
tr[0]: @count ileti türü
