Wayback (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Path
ca: Camí

en: File system path
ca: Camí del sistema de fitxers

en: Date year (four digit)
ca: Any (quatre dígits)

en: Date year (two digit)
ca: Any (dos dígits)

en: Date month (full word)
ca: Mes (nom complet)

en: Date month (abbreviated)
ca: Mes (abreviat)

en: Date month (two digit, zero padded)
ca: Mes (dos dígits, amb zero al principi si cal)

en: Date month (one or two digit)
ca: Mes (un o dos dígits)

en: Date week (two digit)
ca: Número de la setmana (dos dígits)

en: Date day (full word)
ca: Dia (nom complet)

en: Date day (abbreviation)
ca: Dia (abreviació)

en: Date day (two digit, zero-padded)
ca: Dia (dos dígits, amb zero al principi si cal)

en: Date day (one or two digit)
ca: Dia (un o dos dígits)
