Wayback (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Path
eu: Bide-izena

en: File system path
eu: Fitxategi sistemaren bide-izena

en: Date year (four digit)
eu: Urtea (lau digituak)

en: Date year (two digit)
eu: Urtea (bi digituak)

en: Date month (full word)
eu: Hilabetea (hitz osoa)

en: Date month (abbreviated)
eu: Hilabetea (laburtuta)

en: Date month (two digit, zero padded)
eu: Hilabetea (bi digitu, zero betegarria)

en: Date month (one or two digit)
eu: Hilabetea (bat edo bi digitu)

en: Date week (two digit)
eu: Astea (bi digituak)

en: Date day (full word)
eu: Eguna (hitz osoa)

en: Date day (abbreviation)
eu: Eguna (laburdura)

en: Date day (two digit, zero-padded)
eu: Eguna (bi digitu, zero betegarria)

en: Date day (one or two digit)
eu: Eguna (bat edo bi digitu)

en: Time H:i
eu: Ordua  H:i
