Wayback (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Path
gl: Ruta

en: File system path
gl: Ruta no sistema de ficheiros

en: Date year (four digit)
gl: Ano da data (catro díxitos)

en: Date year (two digit)
gl: Ano da data (dous díxitos)

en: Date month (full word)
gl: Mes da data (nome completo)

en: Date month (abbreviated)
gl: Mes da data (abreviatura)

en: Date month (two digit, zero padded)
gl: Mes da data (dous díxitos, completado con cero)

en: Date month (one or two digit)
gl: Mes da data (un ou dous díxitos)

en: Date week (two digit)
gl: Semana da data (dous díxitos)

en: Date day (full word)
gl: Día da data (palabra completa)

en: Date day (abbreviation)
gl: Día da data (abreviatura)

en: Date day (one or two digit)
gl: Día da data (un ou dous díxitos)

en: Time H:i
gl: Hora H:i
