Wayback (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Path
lt: Kelias

en: File system path
lt: Failų sistemos kelias

en: Date year (four digit)
lt: Datos metai (keturi skaitmenys)

en: Date year (two digit)
lt: Datos metai (du skaitmenys)

en: Date month (full word)
lt: Datos mėnuo (pilnas žodis)

en: Date month (abbreviated)
lt: Datos mėnuo (sutrumpintas)

en: Date month (one or two digit)
lt: Datos mėnuo (vienas ar du skaitmenys)

en: Date week (two digit)
lt: Datos savaitė (du skaitmenys)

en: Date day (full word)
lt: Datos diena (pilnas žodis)

en: Date day (abbreviation)
lt: Datos diena (sutrumpinta)

en: Date day (one or two digit)
lt: Datos diena (vienas ar du skaitmenys)

en: Time H:i
lt: Laikas H:i
