Wayback (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Path
pl: Ścieżka

en: File system path
pl: Ścieżka systemowa

en: Date year (four digit)
pl: Rok w dacie (cztery cyfry)

en: Date year (two digit)
pl: Rok w dacie (dwie cyfry)

en: Date month (full word)
pl: Miesiąc w dacie (pełnym słowem)

en: Date month (abbreviated)
pl: Miesiąc w dacie (skrót)

en: Date month (two digit, zero padded)
pl: Miesiąc w dacie (zawsze dwie cyfry)

en: Date month (one or two digit)
pl: Miesiąc w dacie (jedna lub dwie cyfry)

en: Date week (two digit)
pl: Tydzień w dacie (dwie cyfry)

en: Date day (full word)
pl: Dzień w dacie (pełnym słowem)

en: Date day (abbreviation)
pl: Dzień w dacie (skrót)

en: Date day (two digit, zero-padded)
pl: Dzień w dacie (zawsze dwie cyfry)

en: Date day (one or two digit)
pl: Dzień w dacie (jedna lub dwie cyfry)

en: Time H:i
pl: Czas H:i
