Wayback (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Path
da: Sti

en: File system path
da: Filsystemsti

en: Date year (four digit)
da: År (fire cifre)

en: Date year (two digit)
da: År (to cifre)

en: Date month (full word)
da: Måned (navn)

en: Date month (abbreviated)
da: Måned (forkortet)

en: Date month (two digit, zero padded)
da: Måned (to cifre)

en: Date month (one or two digit)
da: Måned (et eller to cifre)

en: Date week (two digit)
da: Ugenummer (to cifre)

en: Date day (full word)
da: Day (navn)

en: Date day (abbreviation)
da: Dag (forkortelse)

en: Date day (two digit, zero-padded)
da: Dag (to cifre)

en: Date day (one or two digit)
da: Dag (et eller to cifre)

en: Time H:i
da: Tid H:i
