Wayback (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Path
it: Percorso

en: File system path
it: Percorso di sistema

en: Date year (four digit)
it: Anno (quattro cifre)

en: Date year (two digit)
it: Anno (due cifre)

en: Date month (full word)
it: Mese (nome completo)

en: Date month (abbreviated)
it: Mese (nome abbreviato)

en: Date month (two digit, zero padded)
it: Mese (due cifre, zero compreso)

en: Date month (one or two digit)
it: Mese (una o due cifre)

en: Date week (two digit)
it: Settimana (due cifre)

en: Date day (full word)
it: Giorno (nome completo)

en: Date day (abbreviation)
it: Giorno (nome abbreviato)

en: Date day (two digit, zero-padded)
it: Giorno (due cifre, zero compreso)

en: Date day (one or two digit)
it: Giorno (una o due cifre)

en: Time H:i
it: Ora H:i
