World Bank API (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: error
ast: fallu

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: Region
ast: Rexón

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché

en: Topic
ast: Asuntu

en: warning
ast: avisu
